Do sklepu | Napisz do nas! | Kontakt
 
Dobre praktyki LGD Nasze Bieszczady
Dobre praktyki LGD Nasze Bieszczady
(2015-08-27)
Dobre praktyki to publikacja, którą nasze wydawnictwo podkreśliło kilkuletnią działalność Lokalnej Grupy Działania Nasze Bieszczady w zakresie podejmowania i wspierania inicjatyw służących rozwojowi obszaru dzięki realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. 36-stronicowy katalog w formie przejrzystego zestawienia prezentuje efekty pozyskania Funduszy Europejskich, które pozwoliły na wsparcie rozwoju rekreacyjno-turystycznego i społeczno-kulturalnego, promocji dziedzictwa regionu i wzrostu konkurencyjności – na takie bowiem cztery obszary publikacja dzieli zrealizowane projekty.  Czytaj więcej...


 
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy
(2015-04-02)
Wszystkim naszym czytelnikom, miłośnikom Podkarpacia i odkrywcom jego zakątków, życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych. Niech przyniosą wiele dobrych chwil i cudowną, ciepłą wiosnę.


 
Radosnych Świąt
Radosnych Świąt
(2014-12-23)
Wszystkim naszym Czytelnikom i Sympatykom życzymy prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu smakołyków na stole i intrygujących tytułów pod choinką. Dziękujemy tym, którzy są z nami od dawna oraz nowo przybywającym pasjonatom tradycji kulturowych naszego regionu - za cenne wskazówki, zaufanie, dobre słowo oraz motywację do sięgania po nowe realizacje. Liczymy na Waszą obecność w Nowym Roku!


 
< Poprzednia strona   1 | < 2 > | 3 | 4 | 5   Następna strona >